Forum TibiaME 4 You

Wszystko o grze TibiaME

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Nowość! Nie jesteś zalogowany? Możesz pisać tematy i odpowiadać na posty jako gość! Polecam

#1 2012-09-12 15:13:38

 DarkOrbit

Główny Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Co wybrać - Premium czy platinium?

Witam! To znowu ja . W tym o to poście napiszę wam zalety (+) i wady (-) Premium i Platinium. Na początek premium :
Plusy (+) :
- Gdy kupimy premium, możemy pójść na każda wyspę (oczywiście za gold),
- Za darmo możemy założyć gildię (czytałem dużo ogłoszeń, że dadzą 10k golda za założenie gildii, to jest nawet sposob na zarobienie dużo golda, ale to w następnym temacie ),
- Za darmo oferty do Th (trade house - tutaj możemy zakupić zbroję, potki, miecze, różdżki itp.),
- Gdy skończy się nam czas premium (30 lub 120dni) dalej mamy 50% więcej expa za zabicie potworka np. Za zabicie orka dostajemy 75 expa zamiast 2 exp, za snake'a 3 expa zamiast 2 expa itd., gdy jest cała stamina to przez 2h (od 56:00 do 54:00) dostajemy 50%expa więcej za zabite potworki (Nie wiesz co to stamina? Popatrz na mój post: Stamina - Co to w ogóle jest? Tam znajdziesz wszystko),
- Przez cały okres premium (30 lub 120 dni) stracisz 50%expa gdy deadniesz zamiast 100%expa np. Deadleś, i by ci wzięło 10k expa , a z premium tylko 5k expa,
- Możesz uzywać teleportu w mieście (zamiast iść na piechotę na np. Orc leader, używasz teleportu i jesteś tam w 15 sekund).
Minusy (-) :
- Okres premium jest krótki (30 lub 120 dni). Po tym okresie wszystkie tamte (+) oprócz tego większego expa - ich już nie będzie (widzę dużo takich osób co kupiło premium, wbili duże lvle, ale im się już skończyło, to widzę dużo osób w mieście z lvlami powyżej 50.
Teraz platinium (sam miałem 5k platinium ).
Plusy (+) :
- Gdy kupimy platinium możemy sobie kupić wszystkie wyspy i mieć je na zawsze (niestety, ale wszystkie wyspy kosztują troche ponad 2.5k platyn),
- Gdy kupimy platinium możemy sobie kupić fajne outfity (z angielskiego wygląd),
- Gdy idziemy np. Na trudnego przeciwnika jak Demon możemy szybko kupić sobie 2x Syrup of Health (dla wara) i 2x Miracle Herb (dla wiza) za tylko 20 platinium,
- Założenie gildii mało kosztuje (chyba 50 platinium),
- Najwiekszy plus: Możemy sobie wykupić exp boosty i szybko wbić lvle (na pewnej stronce, Tibiame4all.com dalem coirmasor (czy jakoś tak) inaczej porównanie Hitmana z world 15 i Yn z world 1 i zobaczyłem, ze Yn jednego dnia wbił 10 MILIONÓW EXPA!!! To ponad 2x tyle co ja mam wszystkiego, to exp boost daje dużo.
Minusy (-) :
- Za wszystko trzeba płacić. To sie wydaje mało, ale 50 platynek tu, 100 tam i za nim się obejrzycie nie będziecie mieli nic z tych 700 lub 2500 platynek,
- Są bardzo drogie wyspy. Jeśli ktoś by kupił tylko 700plat to wystarczy mu to na około 2 wyspy.
Podsumowanie:
Według mnie, premium jest dla osób, które bardzo często grają w TibieME, ponieważ premium daje dużo możliwości, ale na pewny okres.
Według mnie, platinium jest dla osób, które nie grają bardzo często w TibieME lub które chcą szybko wbijać lvle dzięki kupowaniu exp boostów. Ja polecam kupienie minimum 5000platyn (oczywiście od możliwości materialnych), aby sie przekonać, że platinium daje również dużo możliwości jak premium. To był już mój drugi poradnik. Będą następne. Mam nadzieję, że się podobało. Śmiało piszcie swoje komentarze. Ja się z Wami żegnam, pozdrowienia przy wyborze, DarkOrbit.

Offline

Forum Tibiame4you by DarkOrbit

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.desingera.pun.pl www.deathl2.pun.pl www.manager-bundesligi.pun.pl www.akademia-zpn.pun.pl www.jebacmuszelki.pun.pl