Forum TibiaME 4 You

Wszystko o grze TibiaME

Ogłoszenie

Nowość! Nie jesteś zalogowany? Możesz pisać tematy i odpowiadać na posty jako gość! Polecam

#1 2012-09-12 15:07:32

 DarkOrbit

Główny Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-11
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Questy na Lybera

Witam! W tym poście napiszę Wam o Lyberze. Może każdy sobie pomyśli: Haha, Lybere każdy umie, ale niestety nie każdy, więc napiszę. Na początku rozmawiamy z kobietą na środku drogi. Ona wysyła nas do Silesa. Siles potrzebuje łopaty. Łopata znajduje się w crate, łatwo znaleźć. Za ten q da ep oraz arm dla wiza lub wara na 2 Defa. Teraz udajemy sie na lewą gorę i spotykamy npc ( okolo 15 krokow od Silesa). Kaze nam zabic 10 frogow czyli zab. Gdy zabijemy dostajemy exp oraz shield dla wiza lub wara 3 Defa.
Po tych q są już strzalki. Gadamy z npc. Zgubil w jaskini swoj emerald, czyli taki zielony kamyk. Wystatrczy tylko isc w gore, a napewno znajdziemy. Po drodze jest ukladanka. Wystarczy chodzic po tych klawiszach, a się otworzy. Za ten q dostajemy exp i legi 4 Def. Potem mamy otworzyć 5 pułapek na wilki hammerem ze skrzyn. Pułapki latwo znalezc. Za ten q dosajemy exp. Potem mamy isc do city przez tp i kupic sobie lopate. Tym razem musimy tamtej osobie dac grzyąka. Na tamtym polu dajemy use na lopate, i caly czas w prawo. Grzyb jest we skrzynii. Potem idziemy do Zewusa. Mamy wziąsc parchment ze skrzyni. Wystarczy chodzic po mapie, a znajdziecie. Za ten q dostajemy exp i arm na 6 Def. Potem idziemy do pewnej dziewczyny. Musimy z hornetow wydrooic Black Honey i White Honey. Gdy wydropimy dostajemy exp i amulet 7 Def. Potem mamy ubic 25 white wolf. Za ten q dostajemy exp i wpn na 7 Atk. Po tym jest juz ostatni q. Mamy znalezc emerald dla pewnego liza. Dlugo lazenia, ale warto. Za q dostajemy exp i ring na 8 Def. Potem juz gadamy z Yamisalem. Daje nam za to Legi na 9 Def.
I to koniec Lybery. Mam nadzieje, ze pomoglem. Napewno kazdy sam da rade zrobic, to nie rozpisywalem sie, bo tez nawet nie mam czasu. Ja się żegnam - DarkOrbit.

Offline

Forum Tibiame4you by DarkOrbit

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
z uwag naucz gildie na sunwellu jeden z dziesięciu pytania www.tibiasoft.pun.pl www.kosciejowi-niach.pun.pl